ZESPÓŁ WESELNY GRUDZIĄDZ

5 lutego 2016
14:30

Zespół muzyczny weselny Hey City to 100% gwarancji na udaną imprezę niezależnie od gustu!

Oferujemy Państwu usługi muzyczne Hey City na najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie sceniczne zapewni Państwu niezapomniane wrażenia i świetną zabawę do białego rana przy największych hitach muzyki polskiej i światowej.

Gramy na takich imprezach jak: eventy, imprezy firmowe, biznesowe i intergracyje, wesela, bankiety, studniówki, bale sylwestrowe oraz karnawałowe, koncerty i inne. Zespół muzyczny weselny Hey City zawsze dostosowuje się do potrzeb klientów i rodzaju wykonywanych imprez.

Bogaty repertuar zespołu muzycznego weselnego Hey City zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów z Grudziądza i okolic.

Prowadzimy profesjonalną konferansjerkę w języku polskim i angielskim. Repertuar ustalamy podczas uroczystości, dostosowujemy go do potrzeb Państwa gości.

Zespół muzyczny weselny Hey City – Grudziądz to profesjonalny zespół wysokiej klasy, który posiada bardzo wysoki poziom artystyczny, brzmieniowy i wizualny. Dysponujemy sprzętem najlepszych firm na rynku takich jak Dynacord, Zeck, Electro voice, Bose, Shure, Neumann, Kurzweil, Mac, Korg itd…

Profesjonalny zespół muzyczny weselny Hey City z wieloletnim doświadczeniem scenicznym sprawi, że organizowany przez Państwa wieczór pozostanie w pamięci gości przez długie lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Grudziądza i okolic do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, obejrzenia galerii i posłuchania utworów demonstracyjnych w wykonaniu zespołu muzycznego weselnego Hey City.

Zespół muzyczny Hey City to najlepszy wybór na Twoje wesele i każdą imprezę okolicznościową.

Graliśmy już wielokrotnie jako zespół muzyczny weselny w Grudziądzu

Występowaliśmy również na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w takich miejscach jak:

  • Hotel Rad
  • Hotel Rudnik
  • Pałac Hanza
  • Dom Weselny Oliwia Miasto Rogóźno
  • Hotel Marusza Miasto. Marusza k/Grudziądza
  • Pałac Jastrzębie Miasto Drzycim k/ Świecie, Tuchola, Chełmno, Grudziądz

Gramy także w Gdańsku czy też Toruniu. Często odwiedza również Poznań i Bydgoszcz. Z przyjemnością zagramy w każdym innym, dowolnym miejscu w Polsce.

Zapraszamy Państwa do współpracy z Nami.