ZESPÓŁ MUZYCZNY GDAŃSK

4 lutego 2016
14:20

Zespół muzyczny Hey City to 100% gwarancji na udaną imprezę, niezależnie od gustu!
Oferujemy Państwu usługi muzyczne wyjątkowego zespołu – Hey City. Nasze muzyczne usługi są na najwyższym poziomie, ponieważ potrafimy odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Bogate doświadczenie sceniczne, które zbieramy już od wielu lat, zapewnia osobom decydującym się na współpracę z nami niezapomniane wrażenia i świetną zabawę do białego rana przy największych hitach muzyki polskiej i światowej. Nasza muzyka łączy pokolenia!

Gramy na takich imprezach jak: eventy, imprezy firmowe, biznesowe i integracyjne, wesela, bankiety, studniówki, bale sylwestrowe oraz karnawałowe, koncerty i inne. Zespół weselny Hey City zawsze dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań Klientów i rodzaju wykonywanych imprez. Tak, aby każdy gość był zadowolony z muzycznej oprawy danego wydarzenia. Idealny zespół na wesele, jakim jest Hey City to gwarancja najlepszej zabawy i… najlepszych wspomnień!

Bogaty repertuar zespołu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów z Gdańska i okolic.

Zapewniamy profesjonalną konferansjerkę w języku polskim i angielskim. Repertuar ustalamy podczas uroczystości i dostosowujemy go do potrzeb Państwa gości.

Hey City to profesjonalny zespół wysokiej klasy, który posiada bardzo wysoki poziom artystyczny, brzmieniowy i wizualny. Dysponujemy sprzętem najlepszych firm na rynku takich jak Dynacord, Zeck, Electro voice, Bose, Shure, Neumann, Kurzweil, Mac, Korg itd…

Profesjonalny zespół muzyczny Hey City sprawi, że organizowany przez Państwa wieczór pozostanie w pamięci gości przez długie lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Gdańska oraz okolic do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, obejrzenia galerii i posłuchania utworów demonstracyjnych w naszym wykonaniu.

Gramy także w Grudziądzu czy też Toruniu. Często odwiedza również Poznań i Bydgoszcz. Z przyjemnością zagramy w każdym innym, dowolnym miejscu w Polsce.

Zespół muzyczny Hey City to najlepszy wybór na Twoje wesele i każdą imprezę okolicznościową!